13 marca 2011

Wymiana - aktualizacja

Drodzy Uczestnicy wyzwania!
Jestem ciekawa, jak czujecie się w kawiarence po kilku minionych tygodniach? Mam nadzieję, że kawa smakuje, łagodna muzyka gładzi zmysły, a atmosfera nie pozwala Wam opuścić lokalu choćby na chwilę.
Chciałabym również powitać nowych uczestników, którzy w ostatnim tygodniu do nas dołączyli - liczę na to, że się szybko nie poddacie.

Co do wymiany! Na pewno wiele osób zastanawia się, co dalej z tym tematem. Cóż, ja też się nad tym zastanawiam. Jedna osoba zaproponowała, żebym trochę poczekała, bo za dużo się tutaj naraz dzieje i nie każdy nad tym nadąża. Poczekałam, uspokoiłam siebie i bloga, i cóż, mam nowe wieści!
Żeby nowicjuszom objaśnić nieco sprawę, pozwolę sobie najpierw skopiować fragmenty mojego ostatniego postu o wymianie.

Myślę, że wymiana to dobry pomysł, bo nie wszystkie książki, które chciałybyśmy przeczytać są w naszym zasięgu. Dodatkowo są one chyba miłym urozmaiceniem, bo przecież zawsze sprawia radość paczka z książką (!)  i drobnym upominkiem w pochmurny dzień.
(...) Jakie książki wybieramy? Oczywiście należy dobrać taką książkę, która będzie pasowała do naszego tematu - czyli francuski autor i Miłość.Postanowiłam nieco zmienić zasady, bo okazało się, że są pewne problemy organizacyjne. Postaram się tym razem przedstawić wszystko jasno, żeby nie było żadnych niedomówień.


1) W wymianie mogą brać udział tylko uczestnicy wyzwania
2) Uczestnicy sami wybierają książkę (mogą się też skonsultować z wylosowaną osobą), jaką będą wymieniać, pod warunkiem, że pasuje ona do tematyki aktualnego wyzwania
3) Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji, proszone są o pozostawienie komentarza pod tym postem oraz o wysłanie na mój e-mail ( kawiarenka-literacka@wp.pl ) danych do wysyłki książki oraz linku do konta na jakimkolwiek portalu czytelniczym (adres pocztowy potrzebny tylko na cele tego wyzwania; zostanie on przekazany losowo wybranej osobie spośród uczestników wymiany).
4) Zgłoszenia przyjmuję do 27 marca


Mam nadzieję, że tym razem nie będzie żadnych zastrzeżeń i akcja się uda (w końcu). 
Zależy mi na powodzeniu tej wymiany, bo oprócz przyjemności z otrzymania książki, pomoże ona zacieśnić więzi między uczestnikami (;)) oraz trochę rozrusza naszą Kawiarenkę. 


Czekam na zgłoszenia, maile, wszelkie sugestie, propozycje, rady i pytania! 
Pozdrawiam serdecznie.


P.S. Zmieniłam repertuar strony. Po lewej piosenka z najbardziej lubianego przez kobiety filmu. Jak wam się podoba ? :)

5 komentarzy:

 1. "oraz linku do konta na jakimkolwiek portalu czytelniczym "

  A o co tu chodzi, bo nie rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
 2. uczestnictwo nadal potwierdzam

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam swoje zgłoszenie, zaraz napiszę e-maila, pozdrawiam Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, tyle że ja nie zaznaczam wszystkich książek, które przeczytałam, po chyba to nawet jest nierealne. Nie mniej pomysł przydatny:)
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapisuję się na wymianę :)

  OdpowiedzUsuń